Sorular


SSS


Şartname Madde 9.b.(İhtiyaç Programı)’de köprünün tasarlanacağı yer Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde tanımlanmıştır. KKTC’de yer alan bir üniversite olarak şartnamede belirtilen yarışma konusu ile ilgili bölgeyi KKTC sınırları içinde seçebilir miyiz?
0
01 Nis 2019
Bu yıl yaz okulundan sonra mezun olacağım, 28 Eylül’e kadar okulla ilişiğim kesilmiş olacak. Bu durum yarışmaya katılmam konusunda bir engel teşkil etmekte midir?
Yarışma, 2018-2019 döneminde Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinde lisans öğrenimi gören öğrencilere açıktır. 2018-2019 döneminde öğrenim gören öğrencinin Proje teslim tarihinde mezun olmuş olması yarışmaya katılmasını engellemez.
0
01 Nis 2019
Grup ekibini yolladık, ancak başka bir arkadaşı daha eklemek istiyoruz. Sonradan ekleme var mı ; varsa nasıl olacak?
Size bildirilmiş olan Kullanıcı adınızı belirterek info@steelpro.org adresine mail gönderip Grup bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
0
17 Mar 2017
İki danışman hocasının ismi geçerli olur mu?
Bu sorunun cevabı şartnamede açıkça belirtilmiştir: “Her yarışma takımı, herhangi bir Türkiye ve KKTC üniversitesinin bir mimarlık ve bir inşaat mühendisliği fakültesi öğretim elemanından danışmanlık alabilir. Bir takımın en fazla biri mimarlık biri de inşaat mühendisliği fakültelerinden olmak üzere iki öğretim elemanı danışmanı olabilir.”
0
15 Mar 2017
Yarışma için takım arkadaşı bulma konusunda bu platformdan nasıl yararlanabilirim ?
SteelPRO web sitesinde “SORULAR” bölümünde "Takım Arkadaşı" kısmında bulabilir ya da form gönderebilirsiniz. Ayrıca, https://www.facebook.com/groups/1369155263115698/ adresindeki gruba ileti bırakabilir ve bu şekilde de takım arkadaşı bulabilirsiniz.
1
20 Şub 2017
________________________________________________________________________________________________
Sorunuzu buraya yazın!

Takım Arkadaşı


Takım arkadaşı için aşağıdaki formu doldurabilir yada aşağıdaki listeden takım arkadaşı olamk istediğiniz öğrenci için info@steelpro.org adresine “Takım Arkadaşı Kodu”nu belirterek mail atabilirsiniz. https://www.facebook.com/groups/1369155263115698/ adresindeki gruba ileti de bırakabilirsiniz.
________________________________________________________________________________________________
Kişisel Bilgiler
  1. (gerekli)
  2. (gerekli)
  3. (gerekli)
  4. (gerekli)
  5. (geçerli bir e-posta giriniz)
Takım Arkadaşlığı
  1. (gerekli)
  2. (gerekli)